O nas

Pan Drewko to de facto nie jedna osoba, a dwie! Nazywamy się Maciek i Bartek – razem tworzymy manufakturę Pana Drewko od dwóch lat. Maciek to umysł ścisły, odnajduje się w projektowaniu, tworzeniu modeli oraz rozwiązywaniu wszystkich matematyczno – konstrukcyjnych problemów. Bartek to perfekcjonista i detalista. Pod jego czujnym okiem przebiega proces tworzenia produktu.

Jesteśmy przyjaciółmi od ponad 15 lat i zawsze marzyliśmy żeby otworzyć własny biznes. Ukończyliśmy studia na dwóch zupełnie różnych kierunkach, pracowaliśmy w korporacjach jednak nie opuszczała nas myśl i pragnienie spróbowania czegoś nowego, swojego. Podjęliśmy decyzję: teraz albo nigdy.

Stolarstwo to jedna z naszych pasji. Cierpliwie uczymy się, dokształcamy, wspólnie debatujemy nad problemami które się pojawiają. Praca z drewnem, wszystko co tworzymy daje Nam radość, poczucie satysfakcji i rozbudza pragnienie na więcej. Doceniamy zaufanie jakim darzą nas nasi klienci i przy każdym zamówieniu nie możemy się doczekać momentu, w którym mebel nad którym pracowaliśmy ostatnie tygodnie stanie w nowym miejscu, nowym domu, trafi do nowej rodziny.